Türkiye'nin sevilen sanatçıları arasında yer alan Çalı Kuşuyda adını altın harflerle yazdıran Türkiye güzeli Aydan Şener sosyal madya hesabından paylaştığı karelerle değmegençlere taş çıkartıncasıan hale güzelliğini koruyan sanatçılarımızdan birisi olarak takipçileri tarafından hayranlıkla takip edilmektedir.

Yeşilçam'ın tescilli güzeli 58'lik Aydan Şener'in son hali parmak ısırttı!
6-29
'Çalıkuşu' romanının dizi uyarlamasında 'Feride' karakterine hayat veren Aydan Şener, o günlerden bu zamana Türkiye'nin sevilen isimleri arasında yer alıyor. 1981 yılının Türkiye Güzeli Aydan Şener, başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de sık sık dikkat çekiyor. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncu, son paylaşımıyla bir kez daha kendine hayran bıraktı.

4-32

1963 yılında Kilis'te dünyaya gelen Aydan Şener, 1981 yılında Türkiye Güzeli seçilmişti. Aynı yıl Miss World güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil eden ve ardından kısa bir süre mankenlik yapan Şener, 1983 yılında "Küçük Ağa" televizyon dizisi ile birlikte oyunculuğa adım atmıştı.

5-40

ÇALIKUŞU İLE DİKKATLERİ ÇEKTİ
1986 yılında Kenan Kalav ile rol aldığı Çalıkuşu ile geniş çaplı bir üne kavuşan oyuncu, rol aldığı dizi ve filmlerle sık sık adından söz ettirmişti.
 

Oyunc8-22uluğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Şener, son haliyle gündeme geldi. Sosyal medyayı aktif kullanan 58 yaşındaki oyuncu, bir kez daha kendine hayran bıraktı.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

3-50

Şener'in sosyal medya paylaşımlarını görenler, "Kim der 58 yaşında diye", "20'likleri cebinden çıkarır", "Yıllara ona hiç uğramamış" gibi yorumlarda bulundu.