53 Gün Evli Kalan Merve Boluğur ve Dj Mert Aydın Barıştı Mı? Merve Boluğur ve Mert Aydın beraber görüntülendi

53 Gün Evli Kalan Merve Boluğur ve Dj Mert Aydın Barıştı Mı? Merve Boluğur ve Mert Aydın beraber görüntülendi. Gösterişli bir düğünle dünya evine giren Merve Boluğur ve Mert Aydın 53 günlük evliliklerinin ardından tek celsede ayrılmışlardı. Ünlü oyuncu Merve Boluğur 2 Ekim'de Mert Aydın ile evlenmişti fakat çiftin evlilikleri kısa sürmüştü.

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

Gösterişli düğün fotoğrafları olay olan çiftin ani ayrılığı herkesi şaşırtmıştı. Boşandıktan günler sonra yeniden görüşmeye başlayan çiftin barışıp barışmadığı merak ediliyordu. Geçen gün bir mekanın çıkışında görüntülenen çift aynı arabaya binerek uzaklaşmıştı. Kendisine yöneltilen sorulara cevap vermemeyi tercih etmişlerdi.

2.Sayfa'da yer alan habere göre çift Arnavutköy'de bulunan bir mekandan sarmaş dolaş bir şekilde çıkarken görüntülendi. Görüntülerde Merve Boluğur'un eski eşine sarıldığı görüldü. Son günlerde sık sık beraber görüntülenen çiftin barıştığı iddia edildi.

Sessiz sedasız bir şekilde boşanan çift ilk kez boşandıktan 2 hafta sonra görüntülenmişti. Bir mekanda buluşup beraber zaman geçirmişlerdi. İkili kendilerini bekleyen basın mensuplarının sorularına cevap vermemişti. Merve Boluğur'un gergin tavırları da dikkat çekmişti.

Ünlü oyuncunun sosyal medyada ortaya atılan AVM'de birinin yanında oturup bira içtiği fotoğrafta uzun süre gündemde kalmıştı. Merve Boluğur konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü oyuncu genelde kendi hayatı ile ilgili paylaşımlarda bulunmayı tercih ediyor.