48 Nerenin Plakası Muğla Ula Nerede? 48 plaka nereye ait? 48 plaka hangi şehre ait? Detaylar kamumanset.com'da

48 Nerenin Plakası Muğla Ula Nerede? 48 plaka nereye ait? 48 plaka hangi şehre ait? Detaylar kamumanset.com'da. El Kızı isimli dizide sürekli görülen 48 plaka neresinin? Fox Tv ekranlarının yeni dizisi El Kızı dizisinde sürekli 48 plaka görülüyor. Peki 48 plaka nerenin plakası?

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

 Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi El Kızı dizisi Fox Tv'de bomba gibi başladı.  Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim olduğunu merak ediyor. Peki dizide 48 plaka neresinin? 48 plaka nereye ait?

el kızı2

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır. Peki dizide sürekli görülen 48 plaka nereye ait?

48 PLAKA NEREYE AİT?

47 numara plaka Mardin'in iken 48 numaralı plaka Muğla'ya aittir. 48 plaka Muğla iline aittir. El Kızı Muğla'da çekilmektedir. Bu sebeple plakalar da Muğla iline aittir. Ekranların sevilen dizisi El Kızı Muğla'da çekilmektedir.  Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. El Kızı yeni bölümleriyle Cumartesi akşamları Fox Tv'de..