Gelinim Mutfakta 4 kasım bölümü ile ekranlarda yerini aldı ve gün birincisi açıklanarak çeyrek altını kazanan gelin adayı da belli oldu. İşte 4 kasım yayını ile ilgili detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta 4 kasım bölümü ile ekranlarda yerini aldı ve gün birincisi açıklanarak çeyrek altını kazanan gelin adayı da belli oldu. İşte 4 kasım yayını ile ilgili detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programında bu haftanın sonuna geldik. 5 Kasım tarihli yayın çok yakında ekranlarda yerini alacak. Gelinim Mutfakta yarışmasında 4 kasımda bakalım neler oldu, çeyrek altını kim kazandı haberimiz ile ilgili detaylar..

Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil 4 Kasım' da verdiği puanlar

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Yaren - 2 Puan

Aslıhan - 1 Puan

Yeşim - 5 Puan

Havvanur - 4 Puan

alarak gelin yarışmacılarımızı böylelikle ilk puanları bu şekilde puanlanmış olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Filiz, gelini Yaren' e 5 puan vermiştir. Yaren bu duruma oldukça çok sevinmiştir. Fakat Filiz kayınvalide diğer gelinlere 1, 2 puanlar vermiştir. Diğer gelinler bu duruma tepki göstermiştir. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Tülay, gelini Havvanur' a 1 puan vermiştir ve Aslıhan' a da 5 puan veren kayınvalide Tülay Aslıhan dışında diğer tüm gelinlere 1 puan vermiştir. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Beyhan, gelini Yeşim' e 4 puan vermiştir. Beyhan kayınvalide Aslıhan geline de 5 puan vermiştir.

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Nuray, kendi gelini Aslıhan' a 5 tam puan vermiştir ve böylelikle Aslıhan yüksek puanları tek tek hanesine katarak ilerlemiştir. 

4 Kasım günü Gelinim Mutfakta Salı günü gelinlerin aldıkları toplam puanlar

Yaren - Toplamda 11 Puan almıştır.

Aslıhan - Toplamda 18 Puan almıştır. 

Yeşim - Toplamda 15 Puan almıştır. 

Havvanur - Toplamda 8 Puan almıştır.

Gelinim Mutfakta yarışma programında 1-5 Kasım haftasında şimdiye kadar aldıkları puanların toplamları..

04040404

Yaren = 42 + 11 = 53 Puan

Aslıhan = 45 + 18 = 63 Puan

Yeşim = 41 + 15 = 56 Puan

Havvanur = 26 + 8= 34 Puan 

Başarılı yarışma programı Gelinim Mutfakta' da 4 Kasım günü, Aslıhan gün birincisi olurken, çeyrek altını kazanan gelinde Aslıhan olmuştur. 

Başarılı yarışma programı Gelinim Mutfakta' da 4 Kasım günü, Havvanur gelin gün sonuncusu olmuştur.

4 Kasım günü Gelinim Mutfakta yarışma programında Havvanur ise aldığı düşük puanlar ile bu hafta elemeyi garantilemiştir. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda da hafta içi her gün 13:15 de yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında sizlerle, haberleri ve gelişmeleri Kamumanset.com' da sizlerle sakın kaçırmayın..