3 Kuruş Oyuncuları Ne Kadar Para Alıyor? Üç Kuruş dizisi oyuncuları ne kadar maaş alıyor?

Kamumanset.com - 3 Kuruş Oyuncuları Ne Kadar Para Alıyor? Üç Kuruş dizisi oyuncuları ne kadar maaş alıyor? Show Tv ekranlarının yeni iddialı dizisi Üç Kuruş tanıtımı olay oldu. İçerde ve Çukur'dan sonra Show Tv'nin yeni aksiyon dolu dizisi Üç Kuruş Yakında başlıyor. Ekranların yeni iddialı dizisi Üç Kuruş'un başrollerinde Uraz Kayılaroğlu ve Ekin Koç yer alıyor. Peki Üç Kuruş oyuncuları ne kadar maaş alıyor? 

üç2

Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği polisiye, aksiyon türündeki dizi yakında Show Tv ekranlarında başlayacak. İzleyiciler oyuncuların bölüm başına aldıkları ücretleri merak ediyor. Peki Üç Kuruş oyuncuları ne kadar maaş alıyor? 

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu

Üç Kuruş dizisinde Çıngıraklı adındaki roman mahallesinin lideri Kartal ile Organize Büro komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca anlatılıyor. Bir cinayet haberi ile ortalığın karıştığı mahallede ikilinin yolları hiç bilinmedik bir şekilde karşılaşacak. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Burak Altay, Civan Canova, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Damla Makar, Umutcan Ütebay, Cenk Kangöz, Tuğçe Yolcu, Asena Girişken, Melisa Yıldırımer gibi isimler yer almaktadır.

Tanıtımı Show Tv ekranlarında yapılan ve fazlaca dikkat çeken Üç Kuruş dizisinde Uraz Kaygılaroğlu mafya lideri bir romanı canlandırıyor. Kartal karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu değiştirdiği imajı ile de dikkat çekmişti. Henüz kesin olarak bilinmese de başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu'nun diziden 60 bin TL aldığı tahmin ediliyor. Dizinin diğer başrol oyuncusu komiser Efe'yi canlandıran Ekin Koç ise tahmin edilene göre bölüm başına 60 bin TL alıyor. 

üç

Dizinin kadın oyuncularından Bahar karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade'nin ise 45 bin TL aldığı tahmin ediliyor. Bir diğer oyuncu olan Diren Polaroğulları 35 bin TL, Ercan Kesal'ın ise 35 bin TL aldığı iddia ediliyor. Henüz kesin bilgiler olmasa da Üç Kuruş sağlam oyuncu kadrosu ve dikkat çeken senaryosu ile oldukça büyük bir iş olacak. Show Tv'nin Çukur'un yerine çıkarttığı Üç Kuruş dizisi her Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yayınlanacak.