29 Ekim Duman Konseri Nerede İzmit Duman Konseri Ne Kadar? 29 Ekim Duman konseri saat kaçta? 29 Ekim Duman konser bileti nereden alınır?

29 Ekim Duman Konseri Nerede İzmit Duman Konseri Ne Kadar? 29 Ekim Duman konseri saat kaçta? 29 Ekim Duman konser bileti nereden alınır? Cumhuriyetin kuruluşunun 98’inci yıldönümü itibarı ile konserler ve tiyatrolar yapılmaya başlandı. Bu sene 98. kutlanacak Cumhuriyet Bayramı sebebi ile birçok belediye faaliyete geçiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, üç günlük Cumhuriyet ve Gençlik Festivali düzenledi. Konser alanında Duman'ın olacağı haberi ise çok konuşuldu. İzmit Belediyesi kutlamaları 25 Ekim’den 3 gün sürecek çeşitli etkinlikler, faaliyetler ve yarışmalar düzenlenecek. Peki 29 Ekim Duman konseri nerede? Duman konseri saat kaçta? Duman konseri hakkında merak edilenler.. İzmit Belediyesi hangi sanatçıları getiriyor? İzmit Belediyesi hangi konserler olacak? Funda Arar ne zaman sahne alıyor? Kocaeli Belediyesi Sagopa Kajmer ne zaman sahne alacak? 29 Ekim Cumhriyet Bayramı şenlikleri yarın itibarı ile İzmit'de başlıyor. Peki 29 Ekim'de nasıl şenlikler olacak? İşte 29 Ekim İzmit Festivali hakkında merak edilenler..

Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı Asgari Ücret Belli Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı

duman2

İzmit Belediyesinin düzenlediği Duman konseri nerede? Bilet nereden alınacak? Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet ve Gençlik Festivali’ni 27-29 Ekim arasında yapılacak. Konser, etkinlik ve söyleşilerin yapılacağı festivalde açılışında 27 Ekim akşamı saat 20.00’de Manuş Baba konser veriyor. Ardından 28 Ekim’de ünlü rapçi Sagopa Kajmer sahne alarak İzmitli hayranları ile buluşuyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı akşamında Funda Arar konseri olacak ve Funda Arar hayranları ile buluşacak. Konserlerin belediye tarafından düzenlendiği ve ücretsiz olacağı ifade edildi.

duman3

29 Ekim'de saat 18:30'da belediyenin önünde İzmit Belediye Bando takımı performansı ile vatandaşlara güzel anlar yaşatacak. Ardından İzmit Halk Dansları Topluluğu zeybek oyunu ile coşkuyu artıracak. İzmit Halkının eğlence dolu geçidinde aynı akşam konserler olacak.

duman4

29 Ekim 19:00'da belediye önünden zeybek topluluğu geçecek. Cumhuriyet yürüyüşü ile beraber binlerce vatandaş ellerinde meşale ve bayraklarla fuar alanına doğru gidecek. 19:45'de Fuar için Güneş Sahnesinde İzmitliler coşkuyu sonuna kadar yaşayacak. 20:30'da efsane grup Duman sahne alarak hayranları ile buluşacak. İzmit Halkı 27-28-29 Ekim tarihleri arasında Cumhuriyet Bayramı haftasında yapacağı festivalle adını duyuracak.