27 Ekim Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu Çeyrek Altını Kim Kazandı? 27 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta çeyrek altın kazananı

27 Ekim Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu Çeyrek Altını Kim Kazandı? 27 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta çeyrek altın kazananı.. Safiye Soyman'ın sunuculuk yaptığı Gelinim Mutfakta kazananı kim oldu? Safiye Soyman kime kaç puan verdi? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? 27 Ekim altını alan isim kim oldu? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? 27 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 

gelnim

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Sunuculuğunu ilk sezon Fatih Ürek'in yaptığı yarışma programında ardından Onur Büyüktopçu, Seda Sayan, Demet Akalın gibi isimler sunucu koltuğuna oturmuştu. Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yarışması sunuculuğunu son olarak Safiye Soyman üstlendi. Başarılı sanatçı Safiye Soyman kendine has tarzı ile Gelinim Mutfakta sunuculuğunu yapmaya başladı. Peki Kanal D ekranlarında yayınlanan kayınvalide ve gelinlerin beraber yarıştığı yarışmada çeyrek altının sahibi kim oldu? Gelinim Mutfakta 27 Ekim kim kazandı? Gelinim Mutfakta 27 Ekim Çarşamba birincisi kim oldu?

gelinim3-1

Gelinim Mutfakta bu sezonda daha sezon başında 2 kez sunucu değişikliği yaşanmıştır. Sezona Demet Akalın ile giriş yapan Gelinim Mutfakta yarışma programı sonrasında Songül Karlı ile devam ederken, bir haftalık Songül Karlı serüveninden sonra ise yeni sunucu olarak da Safiye Soyman' ı ekranlarda görmeye başladık. Peki Gelinim Mutfakta 27 Ekim'de neler yaşandı? Son iki bölümde Yeşim ile Yaren eşit puanlar alması sebebi ile bu hafta gözler ikilinin arasında ki puan farkına çevrilmişti. Peki kazanan isim kim oldu? Çarşamba günü Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu açıklandığında Yeşim ile Yaren arasında ki puan farkının açılıp açılmayacağı izleyiciler tarafından fazlasıyla merak edildi. Böylece Yeşim bugün en yakın rakibi Yaren’e fark atması durumunda bu hafta bilezikler için ilk hamle yapmış olacak.

Safiye Soyman'ın sunduğu programda Aslıhan 3 puan alırken Yaren 5 puan aldı. Yaren ilk iki puanlama sonucu ilk sırada yer aldı. 27 Ekim Gelinim Mutfakta yarışmasında kazanan gelin adayı henüz belli olmadı. Fakat belli olduğunda heberimizdeki yerini alacaktır.