Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı yeni bölümleri ve yeni sunucusu ile hafta içi her gün yayınlanıyor. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız..

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile  Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı yeni bölümleri ve yeni sunucusu ile hafta içi her gün yayınlanıyor. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız..

Gelinim Mutfakta bu sezonda daha sezon başında 2 kez sunucu değişikliği yaşanmıştır. Sezona Demet Akalın ile giriş yapan Gelinim Mutfakta yarışma programı sonrasında Songül Karlı ile devam ederken, bir haftalık Songül Karlı serüveninden sonra ise yeni sunucu olarak da Safiye Soyman' ı ekranlarda görmeye başladık. 

26 Ekim Safiye Soyman' ın Gelin Adaylarına Verdiği Puanlar

Yaren - 1 Puan

Aslıhan - 5 Puan

Yeşim - 3 Puan

Damla - 2 Puan

Kayınvalide Filiz gelini Yaren' e 3 puan vermiştir. Kayınvalide Filiz' in verdiği bu puan Yaren gelin tarafından hiç beğenilmemiştir. 

Kayınvalide Nuray' ın gelini Aslıhan' a 4 puan vermiştir. Kayınvalide Nuray' ın  verdiği bu puan Nuray gelin tarafından hiç beğenilmemiştir. 

Kayınvalide Nuray Gülal gelini Damla' ya 5 puan vermiştir. Nuray hanım ve gelini göbek atarak kutlamışlardır.  

Kayınvalide Beyhan gelini Yeşim' e 5 puan vermiştir. Kayınvalide Beyhan' ın verdiği bu puan gelin kayınvalide Beyhan ile Yeşim' i göbek attırmıştır.  

26 Ekim günü gelin ve kayınvalide adaylarının aldıkları toplam puanlar

Yaren - 16 Puan 

Aslıhan - 15 Puan 

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Yeşim - 16 Puan

Damla - 14 Puan

26 Ekim gün birincisi ve sonuncusu olan gelin adayları ve puan durumları

26 Ekim Salı günü Gelinim Mutfakta yarışma programında Yeşim ile Yaren gün birincisi olmuştur ve iki gelin adayı arasında kura atılması gerekmektedir. 

Ve atılan kura sonucunda Yaren gün sonunda çeyrek altını kazanan gelin adayı olmuştur. 

26 Ekim Salı günü Gelinim Mutfakta yarışma programında Damla gün sonuncusu olmuştur. 

26 Ekim günü Yaren hafta sonu verilecek olan 10 bin TL değerindeki 5 altın bileziğe bir adım daha yaklaştı diyebiliriz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12:15 de eski bölümleri ile saat 13:00 de ise yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor.