2022 Ne Yılı Kim Milyoner Olmak İster 2022 Sorusu Cevabı Atv Kim Milyoner Olmak İster yarışması 2022 sorusu cevabı

2022 Ne Yılı Kim Milyoner Olmak İster 2022 Sorusu Cevabı Atv Kim Milyoner Olmak İster yarışması 2022 sorusu cevabı.. Atv ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan sorular fazlasıyla merak ediliyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu yarışma programında çıkan 2022 sorusu nedir? En sevilen bilgi yarışmalarından olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan "Birleşmiş Milletler 2022’yi ne yılı olarak ilan etmişlerdir?" sorusu herkesin kafasını karıştırdı. İzleyicilerin merak ettiği sorunun cevabı ne?

kenan2

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının merak edilen sorunun cevabı ne oldu? Kim Milyoner Olmak İster  yarışmasında  "Birleşmiş Milletler 2022’yi ne yılı olarak ilan etmişlerdir?" sorusunun cevabı  ne oldu? Seçenekler arasında seçim yapmakta zorlanan yarışmacının yanı sıra; televizyon başındaki seyirciler de sorunun yanıtını öğrenmek için internette araştırma yaptı. Peki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 2022 yılı sorusu ne oldu? 

KİM MİLYONER OLMAK İSTER 2022 SORUSU 

"Birleşmiş Milletler 2022’yi ne yılı olarak ilan etmişlerdir?" sorusunun cevabı araştırılmaya başlandı. Kim Milyoner Olmak İster'de şu soru çıktı. Birleşmiş Milletler 2022’yi ne yılı olarak ilan etmişlerdir?

kenann

A- Balıkçılık ve su ürünleri

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

B- Sağlık çalışanları

C- Geri dönüşüm

D- Uzay madenciliği

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan bu sorunun doğru cevabı ise izleyiciler tarafından merak edildi. Doğru cevap ise A Şıkkı Balıkçılık ve Su Ürünleri. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu yarışma programı Cuma akşamları Atv ekranlarında yeni bölümleri ile yayınlanıyor.