2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil. Demet Akalın fiyatlara tepki gösterdi.

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil. Demet Akalın fiyatlara tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yemek için gittiği bir restoranda ödediği 926 TL'lik hesaba tepki gösterdi. Şarkıcı Demet Akalın duruma sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Sosyal medya hesabından konuya değinen ünlü şarkıcı Demet Akalın, 2 salata ve 2 içecek için ödediği hesaba sinirlenerek tepki gösterdi. Akalın "Ayıp ya, kimse salak değil" ifadelerine yer verdi. Yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medya gündemine giren ünlü şarkıcı Demet Akalın, bu sefer de restoranlardaki artan fiyatlara tepki gösterdi.

2 salata ve 2 içecek için 926 TL hesap gelince şok olan ünlü şarkıcı Instagram hesabından paylaşımda bulundu. "Esnafcıyız, dükkancıyız da. Bir tavuklu bir somonlu salata 2 içeceğe 926 lira ödeenmesi ne demek ya. Ayıp yani, kimse salak değil. Somona ayrı para yazmak ne salata sonuçta? Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündeme geldi.

Yaptığı yorumlarla dikkat çeken ünlü şarkıcı üç gün önce yaptığı paylaşımla Survivor 2023 kadrosunu beğenmediğini söylemişti.  Survivor 2023'ün yarışmacı kadrosuna dahil olan 6 sosyal medya fenomeninin ismini duyuran yapımcı Acun Ilıcalı'nın paylaşımına tepki gösteren Akalın sözleri ile herkesi şaşırttı. Yeni sezon kadrosunu beğenmeyen Akalın paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü şarkıcı 8 yaşındaki kızından bahsederek "Gerçek Survivor ne zaman? Çünkü bu kadroyu anca Hira izler" açıklamasında bulunmuştu. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, son olarak sosyal medya fenomenleri Alper Rende, Halil İbrahim Göker, Elanur, Chaby, Buse Plan ve Kürşat Juan'ın kadroya dahil olduğunu açıklamıştı