Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni sezonda da ekranlarda hız kesmeden yayınlanıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert' te geçen sene kayıp olarak Neslihan bulunmuştu ve ailesine kavuşmuştu. Fakat Neslihan dün ölü olarak boş bir arazide bulundu. İşte tüm detaylar katili kim? Neslihan' ı kim öldürdü işte tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçen sene kayıp olarak Neslihan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yayında bulunduğu söylenmişti ve ailesi ile kavuşmuştu Neslihan. Ailesi kayıp olarak geçen sene başvurmuştu ve Neslihan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bulunarak ailesi ile kavuşmuştu. Fakat dün gelen acı habere göre geçen sene Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan kayıp olan Neslihan boş bir arazide ölü olarak bulundu. Kayıp olarak aranan ve sonradan bulunan Neslihan' ı kim öldürdü, cinayet ne zaman işlendi detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olmaya devam edecek. 

Gaziantep' te boş bir arazide vücudunda bir sürü kesikle bulunmuş. Boğazı kesilerek öldürülen Neslihan boş bir arazide yarı çıplak halde ölü olarak bulundu.

Neslihan' ın ailesi, Neslihan' ın sevgilisi ve sevgilisinin abisinden şüpheleniyorlar.

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

müge anlı kayıp

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezon boyunca hafta içi her gün ATV ekranlarında saat 10.00 ile 13.00 arasında yayınlanmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için sitemiz kamumanset.com' daki haberlerimizi takipte kalınız.