19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı. Lansman sonrası harika desteğin nasıl göründüğüne dair bir örneğe ihtiyacınız olursa, Hello Games'in No Man's Sky ile neler yaptığına hayret edin . Lansman sırasında alay konusu olan , 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana 19. büyük güncellemesini burada bildiriyoruz.

19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı. Lansman sonrası harika desteğin nasıl göründüğüne dair bir örneğe ihtiyacınız olursa, Hello Games'in No Man's Sky ile neler yaptığına hayret edin . Lansman sırasında alay konusu olan , 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana 19. büyük güncellemesini burada bildiriyoruz. 19.! Hatırlanmaya değer bir kurtuluş yayı oldu ve bugünün ücretsiz Outlaws genişlemesi, uzun içerik güncellemeleri serisinin yalnızca en sonuncusu.

Başlık ekleme, Outlaw Stations'ta yer alan yeni bir dizi görevdir. Orada çeşitli mallar ve yükseltmeler satan tüccarların yanı sıra, gruplara zarar vermeniz durumunda gruplarla itibarınızı sıfırlamanız için sizi sıfırlayan sahte bir pasaport bulacaksınız. Bir diğer büyük ekleme ise 2020'den beri ilk olan yeni bir uzay gemisi. "Benzersiz güneş enerjisiyle çalışan yelken ve motor teknolojisi ile bu, yıldızlar arasında hız yapmak isteyenlerin tercihi."

Ayrıca, Outlaws güncellemesi, yanınızda NPC takım arkadaşlarınızla uçmanıza izin veren filoları tanıtıyor. Başkent geminize bir filo bölmesi yerleştirildiğinde, yanınızda savaşmak için pilotları kaydetmeye başlayabilirsiniz. Hepsinin kendi yetenekleri vardır ve hatta yükseltmelerle geliştirilebilirler. Eklemeyi tamamlamak için, uzay savaşı, çatışmaların merkezine "hız ve heyecan" koymak için yeniden düzenlendi.

OnePlus 10 Pro incelemesi: Orijinal OnePlus çekiciliğinden geriye pek bir şey kalmadı OnePlus 10 Pro incelemesi: Orijinal OnePlus çekiciliğinden geriye pek bir şey kalmadı

"Taşıma iyileştirildi; silahların yeni görsel efektleri var; düşman yıldız gemilerinin kalkanları var ve düşman motorlarını yavaşlatmak veya kalkan sistemlerini devre dışı bırakmak gibi çeşitli uzman ikincil efektlerle silah seçimine derinlik eklendi." Savaşlar artık bir gezegenin atmosferinde başlayabilir ve yeni bir otomatik takip modu, geminizi mevcut hedefle otomatik olarak hizalamanıza olanak tanır.

Hello Games'in No Man's Sky için bir sonraki büyük güncellemesini yaptığı iki ay sonra görüşürüz. Ve ondan sonra iki ay daha vesaire. Bu ücretsiz genişlemeleri kontrol ediyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.