Gelinim Mutfakta 15 ekimde haftanın finali ile ekranlarda yerini alıyor. 15 ekim gününe ait detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle, hangi gelin elendi?

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta 15 ekimde haftanın finali ile ekranlarda yerini alıyor. 15 ekim gününe ait detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle, hangi gelin elendi?

Gelinim Mutfakta 15 ekimde yine bir bilezik krizi yaşanıyor. Yaren ile Filiz arasında borç bilezik kavgası günün kritiğinde gündeme gelen ilk konu oldu. Filiz kayınvalide yarışma programı sabah başlamadan önce, Yaren' in yanına giderek borçlarının olduğunu dile getiriyor ve Yaren' den 5 tane borç bilezik istiyor. Filiz bu 5 bileziği geri 6 bilezik olarak ödeyeceğini dile getiriyor ve Yaren 4 tane bilezik veriyor kayınvalidesi Filiz' e. 1 ay sonra ise bu 4 bileziği 7 bilezik olarak geri istediğini dile getiriyor. 

Sonrasında ise bunu gün sonu kritiğinde eşi için yaptığını dile getiriyor. Eşi kayınvalidesine borç vermesini istediği için verdiğini üstüne basa basa söylüyor. Diğer gelin adayları direkt buna çıkışıyor ve hiç doğru olmadığını vurguluyorlar, Yeşim ile özellikle aynı benim kayınvalidem Beyhan' ı taklit ediyorsun diyor. 

Hafta sonunun geldiği Gelinim Mutfakta yarışma programında bu hafta potada olan isim Yeşim ve Büşra Nur' du. Ama hafta sonu olan son cuma gününde Yeşim' in yaptığı tatlı ise kayınvalidelerden bir bir 5 er puan alması ile elenmekten son anda kurtalacağa benziyor. Bakalım yeni bölümde bizi neler bekliyor. 

Gelinim Mutfakta yarışma programında şuana kadar puan durumu aşağıdaki gibidir. 

Yaren - 72 Puan

Aslıhan - 64 Puan

Yeşim - 67 Puan

Büşra Nur - 43 Puan

almıştır. Şuan ki puan durumuna göre Büşra Nur bugün Gelinim Mutfakta yarışma programına veda eden isim olacaktır. 

Gelinim Mutfakta yarışma programında Filiz kayınvalide kendi gelini Yaren' e 3 Puan vermiştir.

Gelinim Mutfakta yarışma programında Beyhan kayınvalide kendi gelini Yeşim' e 5 Puan vermiştir.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Gelinim Mutfakta yarışma programında Arzu kayınvalide kendi gelini Büşra Nur' a 5 Puan vermiştir.

Bakalım kayınvalide Nuray kendi gelini Aslıhan' a kaç puan verecek izleyip göreceğiz. Çok yakında belli olacak.

Gelinim Mutfakta yarışma programı saat 12:15 de eski bölümleri ile 13:00 de yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.