Gelinim Mutfakta yarışma programı 10 kasım itibari ile Kanal D ekranlarında yerini aldı. Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile detayları ve gelişmeleri ile haberimiz kamumanset.com' da sizlerle.. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programı 10 kasım itibari ile Kanal D ekranlarında yerini aldı. Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile detayları ve gelişmeleri ile haberimiz kamumanset.com' da sizlerle.. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız..

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile ve yeni yemekler ile Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta kayınvalidelerden aldıkları puanlarla şuan Yaren gelin önde gidiyor. Yaren hafta birinciliğini korurken, Eda ise şuan en düşük puan ile hafta sonuncusu olarak ekranlarda yerini alıyor. Bakalım hafta sonunda elenen isim Eda mı olacak, izleyerek göreceğiz.

gelinim-mutfakta-1

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba Günü Puan Durumları

Geçen haftanın sunucusu Nursel Ergin' in 10 Kasım Çarşamba günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 2 Puan

Aslıhan - 5 Puan

Yeşim - 4 Puan

Eda - 1 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 10 Kasım Çarşamba günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 16 Puan

Aslıhan - 19 Puan

Yeşim - 11 Puan

Eda - 8 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 10 Kasım haftası boyunca Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 48 Puan

Gözden kaçırmayın

Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu

Aslıhan - 43 Puan

Yeşim - 44 Puan

Eda - 37 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 10 Kasım Çarşamba günü sonuçları

10 Kasım Çarşamba günü Gelinim Mutfakta Gün sonu birincisi ASLIHAN gelin olmuştur. 

10 Kasım Çarşamba günü Gelinim Mutfakta kura sonucu çeyrek altın kazanan gelin adayı ASLIHAN gelin olmuştur. 

10 Kasım Çarşamba günü Gelinim Mutfakta Gün sonu sonuncusu  EDA gelin olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da kritikte çok çarpıcı bir video açığa çıktı 3 gelin adayı Aslıhan, Yeşim ve Eda' nın Yaren hakkında konuşmaları yakalandı. 3 gelin adayı da Yaren' i bu hafta göndermeyi planladıklarını dile getirdiler. Bakalım yeni gelin adayı Eda Kök ve diğer gelin adayları bu hafta eski yarışmacılarımızdan Yaren' i elemeyi başarabilecek mi izleyerek göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezon boyunca saat 13:15 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi kamumanset.com üzerinden takip etmeyi unutmayınız.