Gelinim Mutfakta yarışma programı bugün 10 Kasım bölümü ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında sizlerle.. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com' da sizlerle takipte kalınız..

Gelinim Mutfakta yarışma programı bugün 10 Kasım bölümü ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında sizlerle.. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com' da sizlerle takipte kalınız..

Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Gelin ve kayınvalide adayları arasında kaos yaşanarak yeni bölümde yeniden ekranlarda birbirleri ile olan ilişkileri izledik. Bugün kritikte en çarpıcı konulardan biri Yaren' in kayınvalidesinin Yaren hakkında yakarışları oldu. Yaren' in Filiz hanımdan uzak durması Filiz hanımı çok üzdüğü anlattıkları izleyenleri çok üzdü.

gelinim_mutfakta_03

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı Günü Puan Durumları

Geçen haftanın sunucusu Nursel Ergin' in 9 Kasım Salı günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 1 Puan

Aslıhan - 4 Puan

Yeşim - 5 Puan

Eda - 3 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 9 Kasım Salı günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 14 Puan

Aslıhan - 13 Puan

Yeşim - 20 Puan

Eda - 11 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 9 Kasım haftası boyunca Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Yaren - 32 Puan

Aslıhan - 24 Puan

Yeşim - 33 Puan

Eda - 29 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 9 Kasım Salı günü sonuçları

9 Kasım Salı günü Gelinim Mutfakta Gün sonu birincisi YEŞİM gelin olmuştur. 

9 Kasım Salı günü Gelinim Mutfakta kura sonucu çeyrek altın kazanan gelin adayı YEŞİM gelin olmuştur. 

9 Kasım Salı günü Gelinim Mutfakta Gün sonu sonuncusu  EDA gelin olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da kritikte çok çarpıcı bir video açığa çıktı 3 gelin adayı Aslıhan, Yeşim ve Eda' nın Yaren hakkında konuşmaları yakalandı. 3 gelin adayı da Yaren' i bu hafta göndermeyi planladıklarını dile getirdiler. Bakalım yeni gelin adayı Eda Kök ve diğer gelin adayları bu hafta eski yarışmacılarımızdan Yaren' i elemeyi başarabilecek mi izleyerek göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezon boyunca saat 13:15 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi kamumanset.com üzerinden takip etmeyi unutmayınız.