Bugün - 28 Kasım 2015 Cumartesi
Foto Galeri
Video Galeri
Künyemiz
 Bize Ulaşın
www.kamumanset.com Logo

Bilal Osman EKİZOĞLU

Bilal Osman EKİZOĞLU - Seçimler İptal mı Ediliyor?
Seçimler İptal mı Ediliyor?
Yazı Tarihi: 12 Mart 2014 Çarşamba

Son derece tehlikeli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç ya aşılacak yada her şey tersine dönecek. Ya aydınlığa; kültürümüzle, benliğimizle bütünleşmeye ramak kaldı ya da kör dipsiz kuyuların içerisine düşmek üzereyiz.

Adı yerel seçim olmasına rağmen ülkemiz eşine rastlanmamış bir genel  seçim atmosferinde: Muhalefet liderleri proje üretmekten uzak, içi boş balon konuşmalarla halkı aldatma  gayretleri içerisinde. Bütün seçim çalışmalarını paslaştıkları illegal yapılara devretmişler. Ümitlerini kirli siyaset oyunlarına; illegal kaset, montaj, dublaj sanayisine bağlamışlar. Kendi baharlarının özlemleri içerisinde ülkemizi kara kışa sokmanın hazırlıklarındalar.  Seçimlere sayılı günler kala halkımız  sandıklara ulaşabilecek mi yoksa bu buluşma engellenecek mi?

İnce dokunmuş, sistematik zekaya sahip bir çok farklı yapıyı, yeni ortaklıkları  bünyesinde barındıran, geçmişte milletin geleceğini bir çok defalar gasp etmiş, milli irade hırsızı sinsi bir Anadolu düşmanı var. Gezi Olaylarının, 27 Mayısın bir provası olduğunu daha önce söylemiştim. Şimdi ise esaslı bir 27 Mayıs uygulamasını; 17 ve 25 Aralık siyaseti dizayn etme hareketleri neticesinde ortaya konan dostmodern darbe girişimini gördük…Bitti mi? Bitmedi…Abdurrahman Dilipak’ın da belirttiği gibi bu tür saldırılar farklı şekillerde yeniden tasarlanıp 2023 yılına kadar (Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşması engellenene kadar ve ....) devam edecek… Hedef, Başbakanın şahsında Anadolu insanının, İslam Ümmetinin tekrardan ayağa kalkmasını, bir ve beraber olmasını engellemektir…

Öncelikli hedef, Başbakanı, Bakanları, kendilerine muhalif olan herkesi derdest edip içeriye atmaktı. Tutmadı… Sonra, Montaj ve Dublaj Kaset sanayisiyle Ak Partiye ağır darbeler indirerek, partinin yerel seçimlerde oy oranını %30 lara düşürmekti. Eğer düşürebilselerdi. Koalisyonların önü açılmış, Cumhurbaşkanlığı makamı kendilerince garantiye alınmış olacaktı. Olmadı. Başbakanın mitinglerinde lafa değil icraata bakanların doldurduğu meydanların diriliğini, canlılığını, heyecanını görenler oyunlarının bir kez daha tutmadığını gördüler… Artık bu yapı şu hususu, senden benden çok iyi biliyor; kirli siyaset argümanlarını kullanıp demokratik görünümlü yollardan sonuç alamayacaklarını. Hal böyle olunca yeni oyunlar devreye sokuluyor… Hedef, seçimlerin yapılmasını engelleyip değişik kesimleri sokaklara dökecek provakatif eylemlerle ve argümanlarla, güvensizlik ve kaos ortamı oluşturup Ukrayna’da yaşanılanların bir benzerini ülkemizde gerçekleştirmek isteyecekler.  Seçimler yapılırsa kendilerinin sonu olacağını yapılmazsa da kendilerinin başlangıcı olacağını çok iyi biliyorlar... Sonun gelmemesi için geri kalan 18 gündeki her olayı, (fişi çekilmiş) her ölümü provoke etmeye, insanları sokaklara çekip birbirleriyle çatıştırmaya çalışacaklar…

Kış mevsimi çok sıcak geçti. İlkbahar, kavrulma mevsimi olacak. Savcı Sayan’ın dediği gibi bu seçim milli olanla milli olmayanın seçimi olacak. Bu mücadeleyi kazanan taraf Kahraman, kaybeden taraf Vatan Haini olacak. Ya 27 Mayıs’ın acı sonuçları tekrar yaşanacak ya da bu millet 100 yıl sonra tekrardan bir olacak, diri olacak ve geçmişinin kendisine yüklemiş olduğu kutsal misyonu devam ettirecektir. 

bilalosmanekizoglu@msn.com

 
İletişim E-Posta: bilalosmanekizoglu@msn.com - Telefon:
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz

Deniz()
Bilal bey bence herkesin önce bir özeleştiri yapması lazım.bu paralel yapı dediğiniz şey hangi iktidar döneminde bu kadar güçlendi sizce?sorunun cevabını hepimiz biliyoruz,çoğu kişide hemfikirdir bence.Olayda bakanlar ve oğullarının adı geçiyorsa muhalefetinde susmaması normal bence.en doğrusu herkesin tarafsız bir hukuk önünde aklanması veya cezalandırılmasıdır,senin benim adamım demeden,kanun önünde herkes eşit olmalıdır ve hesap vermelidir.Sizce de doğru olan bu değil mi?
Gönderilen Tarih - 16 Mart 2014 Pazar (09:23)  

Diğer Yazıları

Eğitimdeki Boşluğu Kaç Fil Doldurur?
MİLLETTEN, İHANETE OSMANLI TOKATI!
2 YÜZLÜLÜĞÜN 100.YIL FOTOGRAFI
SATILMIŞ RUHLAR ÜLKESİ
MANKURTLAŞAN İNSAN “ATIK“LARI!
Seçimler İptal mı Ediliyor?
Bir Yazar, Bir Ölüm ve Paralel Planlar (Aytunç ALTINDAL'ın Ölümü)
Dünün Musa’sı Bugünün Fir’avn’u!
Muhalefetin ‘Paket’ Hazımsızlığı
Ek Ders Zam Farkları Öğretmeni Teşvikte Yeterli mi?
Ümmetin Baharına Üşüşen Küfür Dünyası
Büyük Türkiye İdeali Gezi Parkına mı düştü?
Gezi Parkı ve (Sub)İlluminati** Mesajlar
İçimizdeki “Engelli Çocuk” tur, Cumhuriyet!
Azad Edilmeyi Bekleyen Modern Köle Sınıfı: Memurlar
Anayasa Uzlaşma(ma) Komisyonu
YAZMAK TARAF OLMAKTIR!..
Türkiye’yi Bekleyen YakınTehlike
KAYIP GELECEK TEORİSİ
Diğer Yazarlar

MÜSLÜMAN BİR DELİKTEN BİR DEFA ISIRILIR-2
NAMAZLA SINAVIMIZ VAR!
EMANET BİLİNCİ + EHLİYET=LİYAKAT
AFFET BİZİ EY MELEK!
SURİYE İÇERİSİNDE, DIŞ GÜÇLER SAVAŞIYOR
SİGARAYA HAYIR
YENİ MEB NELER YAPMALI?
657, İŞ GÜVENCESİ, KAMUDA VERİMLİLİK VE DEVLETİN GÜVENLİĞİ
HAYDİ BİSMİLLAH
DEVLET ELİYLE BAHİS DEVRİ KAPANSIN!
Arşiv Arama
SİTE YAZARLARI 
Hava Durumu ( Ankara )
Bugün
5°C - 14°C
Pazar
5°C - 11°C
Pazartesi
2°C - 8°C
Salı
0°C - 7°C
Namaz Vakitleri ( Ankara )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
04:5606:3911:4614:1716:3618:06

28 Kasım 2015 Cumartesi
Tarihte Bugün
1534 - Kanunu Sultan Süleyman Han'ın Bağdat Fethi
1925 - Şapka Kanunu Yürülüğe Girdi
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
0,47ms